Все бренды:


Корзина  

Нет товаров

Контакти

Наші контакти:

Для вибору та придбання дивана, мягких та корпусних меблів, ми чекаємо на вас по нашій адресі, або проведемо консультацію по контактам вказаним нижче, практично в любий час, но бажано всеж-таки в рабочий. Звертайтесь до нас і ми дамо відповідь на всі ваші запитання, допоможемо підібрати потрібний вам варіант, та зробити все можливе для того, щоб ви купили якісий, недорогий та функціональний диван, або інші меблі для вашої домівки. Помятайте, залог хорошої покупки - знання питання, ми відкриємо для вас все меблеві тонкощі та таємниці і ви будете повністю усвідомлені перед купівлі меблів. Очікуємо на ваші запитання та побажання, зауваження та пропозиції!

097-352-75-47 Киевстар VIBER

099-614-38-28 МТС

Наша адреса: Київ, вул Вишгородська 12

Якщо ви не змогли зязатися з нами по телефону, чи по іншій причині, ви можете написати нам, скориставшись формою внизу цієї сторінки, чи на поштову скриньку  sale@novimebli.com
 
Ми завжди будемо раді відповісти на ваші запитання  та забезпечити вас необхідною інформацією, для того, щоб ви здійснили якісну та вигідну покупку!

Ви можете відвідати нас, для вибору та купівлі дивана, мягких та корпусних меблів, чи вибору матеріалів та взіірців в наступні робочі часи:

В будні дні: 10:00-18:00, в Суботу - 10:00-15:00

Посмотреть увеличенную карту 

Обратная связь